Rolnictwo Ekologiczne

Rolnictwo Ekologiczne to obecnie jeden z najważniejszych trendów w produkcji żywności. Obserwując zmieniającą się rzeczywistość poczyniliśmy przygotowania do prowadzenia doradztwa w zakresie Rolnictwa Ekologicznego. Efektem tego w naszym zespole mamy obecnie nie tylko specjalistów w zakresie produkcji roślin i doradców rolnośrodowiskowych z kilkuletnią praktyką, ale również konsultantów w zakresie produkcji ekologicznej. Jak wynika z powyższego, jesteśmy bardzo dobrze przygotowani by świadczyć szeroki wachlarz usług w zakresie w tym dziale produkcji rolniczej.

Od początku łączymy najnowsze zdobycze techniki z ugruntowaną wiedzą na temat biologii szkodników, wrogów naturalnych czy działania nie chemicznych metod ochrony roślin. Obecnie dysponujemy unikalną wiedzą na temat prowadzenia ekologicznych upraw sadowniczych z zachowaniem ich jakości. Dużą wagę przywiązujemy również do zapomnianych, ale wciąż skutecznych metod ochrony. Nasz interdyscyplinarny zespół nieustannie poszukuje nowych rozwiązań na międzynarodowych konferencjach czy klubach innowacji.

Bogate doświadczenie w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa żywności gwarantuje fachową obsługę w zakresie prowadzenia dokumentacji oraz przygotowania firm i gospodarstw do certyfikacji. Tak szerokie spektrum usług czyni z naszej firmy godnego zaufania partnera w produkcji ekologicznej.